ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

градинки

Како ќе работат прилепските градинки од 9-ти септември?

Од 1500 деца кои ги посетувале шестте деттски градинки во Прилеп, само половина од нив, околу 600 деца ќе бидат згрижени на 9 -ти септември. Толкава е бројката на деца чии родители се изјасниле како самохрани, вработени, или дека двајцата…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе