ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Грип

Вакцини против сезонскиот грип и за оздравените од КОВИД 19

Вакцинацијата против сезонскиот грип во Прилеп треба да започне утре, четвротк , 12.11 2020 г. Новина е што оваа година вакцинирањето ќе се одвива во просторија во Здравствениот дом Прилеп - Уредот, во делот кај предшколските вакцини со

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе