ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

гробот на Тоше

Кога гробот на Тоше ќе се уреди?! – Крушевчани со рози за маратонците кои тречаа во чест на Тоше

Маратонците, кои секоја година трчаат од Нова Градишка (Хрватска), каде  македонската музичка икона Тоше Проески трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа ,  до Крушево,  во негова чест, попладнево  пристигнаа (16-ти октомври) во…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе