ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

јавен превоз

Двајца патници нападнати во јавен превоз

На 01.06.2021 во ОВР Прилеп, И.Г.(49) од Прилеп пријавил дека на ул.„Ленин“ во Прилеп, додека вршел јавен превоз на патници со такси возило, две патнички возила му го попречиле патот, по што од возилата излегле неколку лица и со метални

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе