ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

канабис

Фабриките за медицински канабис од Прилеп и Битола останаа без дозволи

Владата ги укина решенијата за одобрување за одгледување на канабис за медицински цели на двете фирми -  Пхарма ЕУ ЛЛЦ, едната во Прилеп и другата во Битола, вчера на владина седница. Иако во соопштението не се откриваат детали за

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе