ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

кастрење на дрворедите

(фото) Комуналците во акција на кастрење на дрворедите

ЈКП,, Комуналец,, - Прилеп, започна со кастрење на дрвјата низ парковите,  а ќе продолжи и со есенско кастрење на дрворедите. Воедно, комуналците работат и на целосно сечење на стари проблематични дрвја по проценка и издадено Решение од…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе