ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Комфи Ангел

„Комфи Ангел“ фокусиран на изградба на подобра животна и работна средина

Фокусот на компанијата „Комфи Ангел“-Прилеп, во наредниот период, ќе биде насочен кон зголемување на приходите, поголемо вреднување на трудот и подобрување на животниот стандард на работниците. „Во моментов компанијата работи на

ЖЕНАТА – СТОЛБ ВО СЕМЕЈСТВОТО, ОПШТЕСТВОТО И ИНДУСТРИЈАТА!

Македонија се соочува со белата чума, исселување, демографски движења со застрашивачки размери. Според Светската Банка од земјава се исселени дури половина милион граѓани или една четвртина од населението, од кои најголемиот број се мажи.…

Комфи Ангел повторно подарува насмевки…

Препознатлива по квалитетните производи, но и по бројните донаторски акции компанијата Комфи Ангел продолжува со хуманитарните иницијативи. Една од заедничките неколкугодишни продажни акции на производите со хуманитарен карактер е и…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе