ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

кошница

Две минимални плати недоволни ни за основните потреби на четворочлено семејство

Ниту две минимални плати не се доволни за преживување на четврочлено смејство во Македонија, бидјеќи на едно четиричлено семејство во просек во јули му биле потребни 33.265 денари за задоволување на основните месечни потреби. Од оваа…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе