ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

krusevo ezero

Локалитетот Крушевско езеро инфраструктурно ќе се доуредува

Со средства во висина од 28 милиони денари од Агенцијата на поддршка во земјоделството и руралниот развој ќе се уредува зоната околу Крушевското езеро, а ќе се изработат и урбанистички планови за населените места. „Проектот за линиска…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе