ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

кутија на Козјак

На врвот Козјак оставете порака во кутијата

Еве, добра причина утре, недела, да го посетите врвот Козјак (1.747 метри). Качете се на највисокиот врв Козјак на Баба планина, прилепско, и оставете порака во кутијата која денеска ја поставија Спасителната Служба „Златоврв„, зацрстена

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе