ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Левица Прилеп

ЛЕВИЦА – ПРИЛЕП:„ОПШТИНСКИТЕ ВЛАСТИ ГОДИНИ НАНАЗАД СО МИЛИОНСКИ СУМИ ГО ОГРАБУВААТ НАРОДОТ„

Со партиско соопштени до медиумите Левица - Прилеп обвинува дека „за десетина години, Општина Прилеп е „легално ограбена“ скоро 12 МИЛИОНИ евра со тендери дадени на само неколку „блиски“ приватници за патна инфраструктура, или во просек по

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе