ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Лого ОК ВМРО ДПМНЕ

ОК на ВМРО ДПМНЕ: Иронично е СДСМ да зборува за грижата за земјоделието

„Со кое лице Миле Талевски се појавува пред камера и чита некаков прес за земјоделците?„ -прашуваат од ОК на ВМРО ДПМНЕ преку соопштени до јавноста, како реакција на видео изјавата на од ОО на СДСМ „ Иронично е СДСМ да зборува за

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе