ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

мариово пат

Со блокада на патот, мариовци со предупредувачки протест за лошата патна инфраструктура во Мариово

Со повикот насловен „По пат одам за пат прашам“, мариовци, вторник, 5-ти ноември ( од 08 до   10,30 ч.) ќе организираат предупредувачки  протест, со блокада на патот кај надвозникот од с. Ново Лагово, прилепско, а потоа ќе се упатат и пред…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе