ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

матуранти

(Фото) Крушевските матуранти синоќа прославија матура, а напладнe го oдиграа танцот „Квадрил”

Крушевски матуранти од СОУ “Наум Наумоски Борче“  учествуваат на традиционалната матурска парада, која годинава  се одржа вчера (17 - ти) мај.  Матурантите од Крушево, заедно со нивните врсници од другите македонски градови и…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе