ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

mickoski

Мицкоски во Прилеп: Се додека не биде дефинирано референдумското прашање сите опции се отворени

Претседателот на најголемата опозициска партија Христијан Мицкоски, во рамките на „работното лето“ или „Лето за Македонија“ на ВМРО ДПМНЕ денеска, го посети Прилеп. Посетата е како што појасни Мицкоски во рамките на работните активноси и…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе