ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

млади

Почист воздух – приоритет на младите во Програмата за млади

Претставници од Општина Прилеп, Коалицијата на младински организации СЕГА и граѓанските организации оддржа средба со цел формирање на Совет за млади, кој ќе ги решава прашањата на младите во општината.  „Целта е подготовка и креирање на…

Кликни на телефон и предложи идеи „што им треба на младите во Прилеп?!„

Отворање на 3Д кино во Прилеп, формирање на Шелтер центар за кучиња скитници, уредување на просторот околу Вештачкото езеро... се само дел од 19 предлозите кои ги побараа младите за подобар живот во Прилеп преку е – учеството .…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе