ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

новаци

Ќе собираат од каналите и речните корита биомаса за загревање на детската градинка

Со средства од проектот „Одржливо менаџирање на агро-отпадот за загревање на руралните средини“- Agrowchain, од програмата за прекугранична соработка Македонија - Грција, набавен е трактор и приколица. Toa e  дел од опремата, која општина…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе