СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

новинари

Може ли да се подобри состојбата во локалните медиуми? Со кои проблеми се соочуваат локалните…

Новинарите од Пелагонискиот регион остварија средба  со Претседател на ЗНМ, Младен Чадиковски, со Катерина Синадиновска, Претседател на СЕММ и Ирена Јакомоска , Претседател на  Регионалната Стопанската комора  ,како и со стопанственици од…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе