СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

оглас

Кабел Нет ДОО од Прилеп има потреба од МОНТЕР од Општина Кривогаштани

Кабел Нет ДОО од Прилеп има потреба од : МОНТЕР 1 (ЕДЕН) ИЗВРШИТЕЛ Потребни квалификации: Минимум завршено средно образование, ВСС ќе се смета за предност, Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе