ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

парагладери

(фото) Над Пелагонија веќе се лета – започна „Пролетен меѓународен куп Крушево 2019“,

Пелгониското небо, оваа недела ќе биде преплавено со „летачи“ кои ќе уживаат во убавините на Крушево и Пелагонија и ќе се натпреваруваат. Крушево денеска ги пречка параглајдеристите од целиот свет, кои пристигнаа за „Пролетен меѓународен…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе