ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

парламентарни избори

Kои прилепчани ќе се најдат на пратеничките кандидатски листи?!

Со наближувањето на рокот за доставување на пратеничките кандидататските листи до ДИК за престојните предвремени парламентарни избори , закажани за 12 април, прилепската чаршијата веќе шпекулира со имиња на прилепчани,  и од едниот и од…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе