ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

полициски автомобил

Пријавени два физички напади и пожар

На 09.05.2021 во Полициско одделение Ропотово Џ. Т. (62) од Прилеп пријавил дека во с.Стровија бил физички нападнат од три лица од Прилеп. Се преземаат мерки за расчистување на настанот. Истиот ден во ОВР Крушево,

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе