ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

попис

Пробниот, симултантен попис на населението не е одложен. Во него се вклучени, и Прилеп , и Долнени

Денеска беше откажана расправа на собраниската Комисија за европски прашања, на која требаше да биде разгледан Предлог-законот за попис на населението, домаќинствата и становите,  планиран за 2020 година.  Претседателот на ова собраниско…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе