ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

пречистителна станица

Повисоки сметки за вода во градовите со пречистителни станици.Прилеп е еден од нив!

Денеска, Советот на Оптшина Прилеп ја продолжи 20-та седница и ги постави на дневен ред точките поврзани со ЈКП Водовод и Канализација, кои на минатата седница беа одложени. Предлог-Одлука за давање согласност на Одлуката за утврдување на…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе