ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

ракомет мажи

Има ли спас за прилепскиот машки ракомет?! Каде ли плови овој брод?!

Кога политичката еуфорија заврши, (ако заврши) да се вратиме на реалните проблеми и потреби! Ќе има ли Прилеп врвен ракомет или тоне уште еден прволигашки спорт во Прилеп. Најмсовниот и најтрофениот спорт во Македонија, ракометот, за Прилеп…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе