ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

рурална жена

Жените земјоделки имаат потреба од економска сигурност – Светски ден на руралната жена

Интервју со Даниела Цветаноска од здружението за рурален развој Локална Акциона Група АГРО ЛИДЕР  - Кривогаштани-  Проектот медиумски поддржан од Радио Пела        Македонските жени- земјоделки, денеска го прославуваат…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе