ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

шуми

Денеска е Меѓународенот ден на шумите, а пораката е јасна: здрави шуми значат и здрави луѓе

Денес го одбележуваме Меѓународниот ден на шумите, и никогаш порано немало поголема причина да го насочиме нашето внимание кон овие скапоцени природни ресурси кои зафаќаат третина од копнената површина на Земјата. Толку многу им должиме на

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе