СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

СЛАП

28 ФЕВРУАРИ – СВЕТСКИ ДЕН НА РЕТКИТЕ БОЛЕСТИ!

Ретките болести се едно ужасно сценарио кое може да стане сурова реалност за секој. Кога сите  би сфатиле дека од некоја ретка болест може да биде засегнато било кое семејство, - јавното мислење и дејствување би било многу повеќе…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе