ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

СОУ Ѓорче Петров

Новоопремен информатички кабинет во медицинското училиште во Прилеп

Учениците од СОУ “Ѓорче Петров“-Прилеп добија новоопремен кабинет за одржување на наставата по информатика,  и, велат „веќе се е поинаку “ за полесно одвивање и следење на наставната програма по предметот информатика .  „Нови…

Учениците од СОУ „Ѓорче Петров“ во борба против насилството врз жените и девојките

Со перформанс во вид на срце  и мегафонско говорење за гласно пренсување на пораки против насилство врз жената и девојките, ученици од СОУ „Ѓорче Петров“-Прилеп ,се вклучуваат во кампањата  наречена “16 дена активизам,“ за борба против…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе