ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

споменик

Како Прилеп го одбележува Денот на македонската револуционерна борба?!

Во Приелп денеска се одбележува 23 Октомври – Денот на македонската револуционерна борба. По тој повод, градоначалникот на Прилеп, Илија Јованоски  иделегција од Советот на Општина Прилеп, преставници од политички партии и граѓани утрово…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе