ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

Светски ден без автомобили

Денеска е Светски Ден без автомобили.

Светскиот ден без автомобили,22-ри септември  го слави движењето со пешачење, со велосипед, со тротинет, со јавен превоз.. а има за цел да поттикне иницијатива за ремоделирање на градовите во насока на поддршка на ваквите модели на…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе