ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

вакцини

Започна вакцинацијата на лица над 77- За Прилеп 900 вакцини

Во Прилеп започна имунизацијата на граѓаните кои имаат над 77 години со вакцината на „Астра Зенека“, која пристигна преку механизмот Ковакс. Вакцинацијата ќе се врши во пунктот во Здравствениот дом - Прилеп, а закажувањето е преку

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе