ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

влатко

ОК на ВМРО ДПМНЕ Прилеп го окарактеризира доаѓањето на Филипче -„министерот за смрт“ дојде на…

Денес „министерот за смрт“ дојде на „местото на злосторството“ во Прилеп. Десната рака на Заев за договарање провизии, наместо за решавање на сериозните проблеми на здравството, дојде без страм и перде да ветува дека здравствениот систем

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе