ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

вода

Нов бунар за повеќе пивка вода за жителите од с. Канатларци

Село Канатлрци ќе нема повеќе проблеми со вода за пиење. Селото доби нов бунар, со што планирано е водоснабдувањето да биде редовно, а водата да ја има во секој дом . „ „Во бунарот кој беше избушен пред 10-тина дена , мерени се 1,5…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе