ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

запален кров

Запален кров на куќа во с. Големо Коњари

Жена пријавила семејно насилство, а во с. Голем Коњари вчера горел кровот на куќа. Имено ,на 31.05.2021 во Полициската станица во Прилеп, С.Б.(52) од с.Големо Коњари пријавил дека настанал пожар на кровот од неговата куќа во селото.

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе