ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

здравствен дом прилеп

Во Прилеп се чекаат вакцините против сезонскиот грип

Вакцинацијата во Прилеп против сезонскиот грип не е започната. Матичните лекари очекуваат информации за да можат да почнат со закажувањето на термини, бидејќи како што велат дел од нив, кај нив веќе има по 100 тина лица кои се пријавиле за

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе