ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

земојделије

Како поблиску до ЕУ фондовите за развој на земјоделието?!

Колку земјоделците во Македонија се блиску до користење на мерките и фондовите на (ЗЗП) Заедничката Земјоделса Политика на ЕУ?! Кои се придобивки и предизвици од  ориентирано земјоделство?! Како поблиску до пазарот од 500 милиони луѓе?! Тоа…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе