ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

железница

Прилеп: Замена на шините – пренасочување на патниот сообраќај

Поради оштетување на надворешна шина , помеѓу железничките станици Прилеп и Битола, на патен премин кај „Сточен пазар“,  ЈП Македонски железници во текот на утрешниот ден, четврток, 14-ти мај, во периодот од 07.00 до 17.00 часот, ќе врши…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе