ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

жрк деспина кадети

Прилеп, в сабота, домаќин на Фајнл 4 во кадетска женска конкуренција

Прилеп, по долго време доби можност, да организира завршниот ракометен турнир во жени. Овој пат Фајнл Фор турнирот, во кадетска женска конкуренција  ќе се одржи во салата „Р. Р. Ричко“ – Прилеп, во организација на екипата на ЖРК Деспина. Во…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе