ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

ел.енергија

Утре без струја неколку улици

Утре (петок, 21 мај) , од 09,оо ч до 16,оо ч, без ел.енергија ќе останат улиците:  ул.Војводинска, ул.Глигор Прличев, ул.Стеван, ул.Стеван Ѓорѓиоски, Трговски центар , дуќани, на ул.Ладо Лапецот. Екипите на ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА ќе работат

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе