ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

хуманитарна трка

Хуманитарната трка за доопремување на Центарот за лица со церебрална парализа, собра над 2000…

Околу 2.000 учесници се вклучија во вчерашната рекреатива трка „We run we care“, која по втор пат се одржа во Прилеп. Трката е од хуманитарен карактер а собраните средства од котизацијата на учесниците, 100 денари по лице, ќе бидат…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе