ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

камера 300

Прилепчанецот Љупчо Ристески ја „зграпчи“ гран-при „Плакетата Милтон Манаки„ за аматерски…

Љупчо Ристески, автор на аматерскиот документарен филм „Клучарот Цако”, е добитник на гран-при „Плакета Милтон Манаки” на 26-от Интернационален фестивал на аматерски (непрофесионален) документарен филм „Камера 300″, што се одржува во…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе