ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

леково

Боево гаѓање, Леково забранета зона

На 11 мај 2021 година, во време од 09.00 до 21.30 часот на стрелиштето “Леково“ ќе се реализира боево гаѓање, стои во соопштението од Центарот за управување со кризи Прилеп. „За тој период од денот реонот на стрелиштето „Леково“ е

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе