ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

пушка

Соседот му го убил кучето со огнено оружје

Се случило за празникот , на 24.мај , околу 21.00 часот кога во Полициската станица Прилеп, Ф.В.(47) од с.Крушејца, прилепско, пријавил дека неговиот сосед П.Т.(61) од Скопје, кој престојувал во с.Крушејца, со огнено оружје го усмртил

Боево гаѓање, Леково забранета зона

На 11 мај 2021 година, во време од 09.00 до 21.30 часот на стрелиштето “Леково“ ќе се реализира боево гаѓање, стои во соопштението од Центарот за управување со кризи Прилеп. „За тој период од денот реонот на стрелиштето „Леково“ е

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе