ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

паричник

Македонците во просек заработуваат по 3,2 евра од час, речиси колку што зароаботувале пред 4 години.…

Македонските работници лани заработувале во просек по 3,2 евра на час, што е минимум три пати помалку од развиените европски земји, каде саатот се плаќа и по десетина евра. Но, ова е бруто-заработувачката која ја вади државната статистика,…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе