СЛУШАЈТЕ ВО ЖИВО

CSS Template
Ознака

паркови

Комуналец чисти дива депонија за изградба на детски парк, се тампонираат улици…

Парк по иницијатива на граѓанин! Комуналците од денeска ја чистат дивата депонија на ул,, Александар Македонски,, на крајот од егејските згради. Иако овој простор се најдува на главната артерија за влез во градов, несовесни граѓани…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе