ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

ракометарки

Ракометарките на Деспина поразени од Спартак

Ракометарките на ЖРК Деспина, во еден резултатски неизвесен натпревар до крај, се вратија од гостувањето во Скопје со пораз ( 27:25). Екипата на Спартак од Кисела Вода, во 15 коло од Женската лига, како домаќин , жестоко се бореше трите

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе