ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

сијалици

Комуналците одсега ќе менуваат и улични сијалици

ЈКП „Комуналец„ во идина ќе ни ги менува уличните сијалици.  На денешната седница на Совет на Општина Прилеп е одлучено ЈКП „Комуналец“, со измена на Статутот да добие нова, дополнителна дејност  -  електроинсталациона дејност, со  што…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе