ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

сугарески

Крушево продолжува со асфалатирањето на патиштата – Министерот за траснспорт и врски потврди…

Викендов во општина Крушево  се интензивираа работите за асфалтирање на патот до Крушевско Езеро и се спроведува акција за чистење. Асфалтирањето на патот започна во 2019 година, но заради временските услови по кратка пауза повторно се…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе