ПЕЛА YU хитови

ПЕЛА МАК забавно

PELA CAFE

ПЕЛА МАК народно

ПЕЛА YU фолк

CSS Template
Ознака

воз

Попушти мост на железничката линија кај Црна река – Од октомври не сообраќа возот Скопје-Солун

Меѓународниот патнички воз на релација Белград – Солун – Белград од октомври до 15 јуни следната година, нема да сообраќа.  И, покрај напорите на  Македонски железници-транспорт, по состанокот одржан во Белград, од „Србија воз” биле…

Веб -страницата користи колачиња. Со клик на Прифаќам се согласувате со политиката на приватност и колачиња. Прифаќам Повеќе